"Nechci škádlit jen pár lidí, chci provokovat a otravovat úplně všechny."
Kurt Cobain

S flaškou vína- po flašce vína- bez flašky vína...

15. září 2013 v 0:23 | L. |  * Zápisky ze života
Po dvou letech jsem sama. A připadám si opravdu sama. -Jak nečekané- Nejsem na nikoho fixována a ubíjí mě to. Vždy jsem měla nějakou tu jistotu, že nebudu sedět doma celý týden. A teď se to děje. Sedím, hloupě koukám, ohravám si stále tu stejnou písničku a přemýšlím komu napsat o vycházku. Koho obejmout. Ach, jak mě se chce někoho obejmout. -Nemám ráda lidi- miluji objímání- Vždy však své prsty zkrotím.
Sednout si na moji haldu s flaškou vína a vyhřívat se na sluníčku. -Nemám víno a sluníčko také není-
Návrat do školní lavice mi také nepomohl. Těšila jsem se na svoje tři kamarádky, se kterýma jsem se o prázdninách ani neviděla. -Ach, to budeme asi skvělé kamarádky-
V neděli jsem se byla projet na kole. Chtěla jsem překonat tu dvouset kilometrovou hranici. Projížděla jsem místní stezkou a zastavila tam kde obvykle. V parku u lodiček. Hrála tam živá hudba, mezi písničkami kdosi cosi recitoval. Všude spousta lidí a já... Já si sedla na schody k vodě a koketovala se sluníčkem, šeptala si s vodou. A od té doby jsem tak nějak krásně smutná. :)

Damien Rice- Cheers darlin'

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beáta Beáta | Web | 18. září 2013 v 21:00 | Reagovat

Když je člověk krásně smutný, není to tak zlé.. Ale pozor, krásného smutku se někdy neradi zbavujeme. Aspoň já to tak mám. Někdy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama